Dzisiaj: 2024-04-18, imieniny: Alicja, Bogusław

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Biblioteka – propozycje wydawnicze

Biblioteka – propozycje wydawnicze

W Las Vegas znano Billa jako szanowanego i poważnego obywatela, który dzięki wypracowaniu syna otrzymał tytuł ,, Ojca Roku Las Vegas”. Niedługo potem rodzinę wstrząsnęła tragedia. Jedenastoletni syn ginie w wypadku samochodowym, a Bill zmienia się nie do poznania. Kiedy kilkanaście lat później on i jego żona przepadają bez wieści, policja rozpoczyna poszukiwania. Śledztwo wykazuje, kim Bill był naprawdę – oszustem, bandytą i bezwzględnym mordercą, mającym na swoim kącie wiele zbrodni. Ta książka odkrywa prawdziwe i przerażające oblicze Billa. W środku książki znajdują się autentyczne zdjęcia. Zagadka mrocznej osobowości ,,Ojciec Roku”- Glenna Puit.

Drugą proponowaną nowością jest książka Ib Melchiora, amerykańskiego pisarza, scenarzysty, reżysera, producenta filmowego i telewizyjnego ,,Ewa Braun Ucieczka z Berlina”.

W roku 1945 III Rzesza leżała w gruzach. W berlińskim bunkrze Ewa Braun i Adolf Hitler postanawiają popełnić samobójstwo. Czy zwłoki znalezione w ogrodzie kancelarii Rzeszy należały do Ewy Braun? Na te pytania odpowie nam sensacyjna powieść, która trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. 

Zapraszamy

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.