Dzisiaj: 2024-04-22, imieniny: Kazimierz, Łukasz

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Konsultacje społeczne Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie – Farmy fotowoltaiczne

Konsultacje społeczne Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie – Farmy fotowoltaiczne

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą aby wypełnili Państwo poniższą ankietę dotyczącą możliwości zlokalizowania na terenie gminy Szczebrzeszyn farmy fotowoltaicznej. Aby mogli się Państwo zapoznać ze szczegółami dotyczącymi funkcjonowania farm fotowoltaicznych została zamówiona opinia eksperta, którą możecie Państwo pobrać poniżej. Zapraszamy Państwa do aktywnych wypowiedzi w tej kwestii, Państwa zdanie jest ważne dla Urzędu, który pragnie realizować politykę rozwoju regionu zgodnie z opinią i zdaniem jego mieszkańców.

Opinia ekspercka dotycząca podstawowych założeń budowy i funkcjonowania farmy fotowoltaicznej

Poniżej przedstawiamy Państwu ankietę, którą prosimy wypełnić.

Konsultacje będą trwać w terminie od 21 do 28 2013 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią/Panią Marią Jurczykowską Tel.: 084-6821-095 wew.331

Sorry, there are no polls available at the moment. Sorry, there are no polls available at the moment. Sorry, there are no polls available at the moment.

Konsultacje Społeczne, mają na celu zebranie od uczestników opinii na temat realizacji inwestycji farmy fotowoltaicznej na terenie gminy Szczebrzeszyn. 

Prowadzone będą w formie ankiety on-line oraz arkusza dostępnego w Urzędzie Miejskim. Konsultacje odbywać się będą w okresie od 21 czerwca do 28 czerwca 2013 roku.  W terminie w/w przyjmowane będą ankiety konsultacyjne w formie elektronicznej oraz papierowej.

Z przeprowadzonych konsultacji sporządzone zostanie sprawozdanie, podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej Urzędu Miejskiego: www.szczebrzeszyn.pl

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.