Dzisiaj: 2024-04-16, imieniny: Cecylian, Bernadeta

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie o miejscu, dacie i godzinie przeprowadzenia losowania składów obwodowych komisji wyborczych.

Informacja Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie o miejscu, dacie i godzinie przeprowadzenia losowania składów obwodowych komisji wyborczych.

piątek, 17 października 2014

 

Na podstawie § 13 ust. 1 i 2 uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania terytorialnych komisji wyborczych i obwodowych wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatowych, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. z 2014 r. poz. 783) Miejska Komisja Wyborcza w Szczebrzeszynie informuje, że dnia 21 października 2014 r. /wtorek/ o godz. 14.00 w siedzibie Komisji: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie pok. nr 2 /sala konferencyjna/ odbędzie się publiczne losowanie składów obwodowych komisji wyborczych.

Nieobecność pełnomocników wyborczych nie wstrzymuje przeprowadzenia losowania.

 

Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej
Zygmunt Bielecki 

 

Więcej informacji w zakładce: Wybory samorządowe 2014 – BIP

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.