Dzisiaj: 2024-04-16, imieniny: Cecylian, Bernadeta

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Nauka tańca

Nauka tańca

Urząd Miejski w Szczebrzeszynie nawiązał kontakt ze Szkołą Tańca Magdalena i Janusz Myka w Zamościu, dzięki czemu dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe z Gminy i Miasta Szczebrzeszyn będą miały możliwość korzystania z nauki tańca prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów. Zajęcia będą prowadzone w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie, ul. Ogrodowa 16.

Dzieci i młodzież

Zajęcia rozpoczynają się od dnia 6 listopada br. (czwartek):

  • godz. 16:15 do 16:55 – uczniowie klas I – IV szkoły podstawowe,
  • godz. 17:00 do 17:50 – uczniowie klas V i VI oraz gimnazjum.

Można jeszcze dopisać się do listy. Zgłoszenia przyjmują sekretariaty Szkoły Podstawowej nr 1w Szczebrzeszynie oraz Gimnazjum w Szczebrzeszynie.

Opłata za miesiąc zajęć (4 przeprowadzone spotkania) wynosi 29 zł od osoby.

Jeżeli potrzebne są bardziej szczegółowe informacje zapraszamy rodziców na pierwsze zajęcia lub prosimy o kontakt telefoniczny (Magdalena Myka nr 601 382 787).

Osoby dorosłe

Także 6 listopada 2014 br., również w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie, rozpoczynają się zajęcia Zumby Fitness dla dorosłych. Zajęcia planowane są w godz. 1800-1900. W listopadzie, w miesiącu próbnym, obowiązują pojedyncze wejścia w cenie 10 zł za wejście, natomiast od grudnia na zajęcia Zumby będą obowiązywały karnety obejmujące 8 wejść w cenie 80 zł i ważne dwa miesiące.

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.