Dzisiaj: 2024-05-19, imieniny: Piotr, Iwa

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > nowości wydawnicze na maj

nowości wydawnicze na maj

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie  proponuje państwu kolejne nowości wydawnicze.

Rich A.J. – ,, Tak dobrze mnie znasz”. Trzydziestoletnia Morgan pisze pracę magisterską z wiktymologii w instytucie prawa karnego na Manhattanie. Od niedawna jest zaręczona z Bennettem, mężczyzną uwodzicielskim, ale zaborczym i do tego tajemniczym. Pewnego dnia po powrocie do domu znajduje ciało Bennetta. Morgan próbuje odnaleźć jego rodziców, chcąc powiadomić ich o tragedii i odkrywa, że ukochany wcale nie był człowiekiem, za którego się podawał. Wszystko, co jej o sobie powiedział, było kłamstwem. Tak naprawdę posiadał cechy typowe dla socjopaty i miał kilka narzeczonych, które zaczynają znikać jedna po drugiej.

 

Flynn G. – ,, Mroczny zakątek” – Libby Day miała siedem lat, gdy zamordowano jej matkę i dwie starsze siostry. Jej zeznania doprowadziły do skazania jej nastoletniego brata na dożywocie.

Dziś, po dwudziestu pięciu latach, Ben odsiaduje wyrok, a Libby desperacko potrzebuje pieniędzy. Kiedy więc członkowie stowarzyszenia, które rozwiązuje zagadki makabrycznych zbrodni, uznają, że Ben został niesłusznie skazany, i proponują jej pieniądze w zamian za pomoc w odkryciu prawdy, Libby nie może się nie zgodzić. Musi poradzić sobie z demonami przeszłości, ocenić, co faktycznie pamięta z tamtej nocy, a co wmówiono jej w trakcie śledztwa, i odkryć, jakie tajemnice ukrywała jej rodzina.

drukuj


Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.