Dzisiaj: 2024-06-21, imieniny: Alicja, Alojzy

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Nowości wydawnicze

Nowości wydawnicze

Na Grudzień Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Szczebrzeszynie proponuje państwu kolejne dwie nowości wydawnicze.

Ahern C. “Pamiętnik z przyszłości” – 16 letnia Tamara Goodwin po nagłej śmierci ojca musi przeprowadzić się na wieś, do skromnego domu krewnych. Jedną z niewielu rozrywek, na jakie może sobie pozwolić, są książki z objazdowej biblioteki. Pewnego dnia w ręce Tamary trafia zagadkowa, oprawiona w skórę księga zamknięta złotą kłódką. To pamiętnik – o tyle niezwykły, że pisany ręką Tamary, z wpisami z dni, które dopiero mają nadejść.

bibl16_12

Czy wiedza o przyszłości pomoże dziewczynie w zmaganiach z trudnym losem? A może lepiej nie podejmować walki z przeznaczeniem?

Jance J.A. ,, Cień przeszłości” – niedaleko miasteczka w Arizonie, na pustyni zostają znalezione zwłoki szanowanej dyrektor miejscowej szkoły. Okazuje się, że nikt jej naprawdę nie znał, nic nie wiadomo o jej przeszłości. Szeryf Joanna Brady rozpoczyna śledztwo, które niezwykle utrudnia brak informacji o ofierze.

Jednak to nie jedyna zagadka, którą musi rozwikłać pani Joanna, na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców miasteczka sprzed dwudziestu lat.

M.G.B.P. w Szczebrzeszynie

Zapraszamy

drukuj


Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.