Dzisiaj: 2024-07-24, imieniny: Kinga, Krystyna

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > „Czyste Powietrze” w Gminie Szczebrzeszyn.

„Czyste Powietrze” w Gminie Szczebrzeszyn.

W dniu 28 (poniedziałek) października br. o godzinie 17:00 w Sali konferencyjna UM w Szczebrzeszynie, odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego na działania z zakresu ochrony środowiska.
Podczas spotkania przedstawiciele Instytutu Rozwiązań Biznesowych Sp z o.o. przedstawią założenia programu „Czyste Powietrze” wdrażany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Program ten skierowany jest bezpośrednio do mieszkańców naszej Gminy będących właścicielami domów jednorodzinnych.
W ramach tego programu mieszkańcy mogą uzyskać dofinansowanie m.in. do nowych źródeł ciepła, wymiany pieców, termomodernizacji budynków jednorodzinnych, wymianę okien i drzwi.

Podczas spotkania mieszkańcy dowiedzą się o założeniach programu, warunkach dofinansowania, sposobie i terminach składania wniosków, wysokości dofinansowania itd.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w programem zachęcamy do udziału w konferencji informacyjnej w dn. 28 (poniedziałek) października 2019 o godzinie 17:00 w Sali konferencyjna UM w Szczebrzeszynie.

 

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.