Dzisiaj: 2024-03-03, imieniny: Maryna, Kunegunda

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > zaświadczenie czyste powietrze

zaświadczenie czyste powietrze

Informacja o przyjmowaniu żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego dla osób ubiegających się o dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”

Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczebrzeszynie uprzejmie informuje mieszkańców Gminy Szczebrzeszyn, że po nowelizacji przepisów „Prawo Ochrony Środowiska” a także poprzez odesłanie do przepisów ustawy z dnia 28 listopada 2003r. O świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2020r. poz. 111 ze zm. ), realizuje zadania z zakresu przyjmowania żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przydającego na jednego członka gospodarstwa domowego dla osób ubiegających się o dofinansowanie z programu „Czyste powietrze”.
Żądania wydania zaświadczenia będą przyjmowane osobiście w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczebrzeszynie Plac Tadeusza Kościuszki 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 84 6821202.
Druki żądania wydania zaświadczenia można pobrać w siedzibie Ośrodka lub z załącznika do niniejszej informacji.
W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych rozprzestrzenianiem się SARSCoV2, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i minimalizację ryzyka zakażenia, prosimy o przesłanie żądania zaświadczenia przede wszystkim za pośrednictwem poczty.

Pliki do pobrania:

wniosek-o-wydanie-zaswiadczenia-o-wysokosci-dochodu

drukuj


Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.