Dzisiaj: 2023-03-26, imieniny: Emanuel, Larysa, Teodor

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > News > (Polski) Uroczystość wręczenia Nagród Edukacyjnych

(Polski) Uroczystość wręczenia Nagród Edukacyjnych

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Nagrody Edukacyjne przyznawane przez Burmistrza Szczebrzeszyna to szczególne wyróżnienia, których ideą jest uhonorowanie osiągnięć uczniów szkół podstawowych 
i gimnazjów. Tegoroczna ceremonia wręczenia Nagród Edukacyjnych odbyła się 29 września w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie. Podczas uroczystości wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki edukacyjne 
w roku szkolnym 2014/2015.
Nagrody Edukacyjne z rąk Burmistrza Szczebrzeszyna Pana Mariana Mazura odebrali uhonorowani uczniowie, zaś ich dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Po ceremonii wręczenia nagród głos zabrał jeden z nagrodzonych uczniów, który w imieniu wszystkich laureatów wyraził wdzięczność zebranym na uroczystości władzom gminy, dyrektorom szkół, nauczycielom i rodzicom. Podziękowaniem za wspieranie uczniów w ich ambitnych dążeniach był także koncert w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie.
Uroczystość wręczenia Nagród Edukacyjnych była podniosłym wydarzeniem dla nagrodzonych uczniów, ich rodziców, a także zgromadzonych gości. Wartość nauki i talent zostały docenione, a to jest najbardziej motywujące dla młodych ludzi, którzy podjęli trud, by realizować swoje ambicje oraz rozwijać uzdolnienia.

Nagrody Edukacyjne za rok szkolny 2014/2015 otrzymali:

Marcin Malec (Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza 
w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki.
Piotr Wolicki (Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza 
w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki.

Marcin Sawczuk (Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna – Absolwent Gimnazjum.

Adrianna Siek (Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna – Absolwent Gimnazjum.

Zofia Magdalena Banach (Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza 
w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna – Absolwent Szkoły Podstawowej.

Natalia Dąbrowska (Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w Niedzieliskach) – Nagroda Edukacyjna – Absolwent Szkoły Podstawowej.

Maksymilian Dorn (Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna – Absolwent Szkoły Podstawowej.

Hubert Bednarz (Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Wiktor Banach (Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Wiktoria Budzyńska (Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Karolina Gryba (Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Łukasz Nosek (Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Karolina Szyduczyńska (Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków 
w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki 
w nauce i zachowaniu.

Kamil Wrona (Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki w nauce i zachowaniu.

Bartłomiej Ziomko (Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków 
w Szczebrzeszynie) – Nagroda Edukacyjna za szczególnie wysokie wyniki 
w nauce i zachowaniu.

drukuj


Sorry, this entry is only available in Polish.