Dzisiaj: 2024-07-24, imieniny: Kinga, Krystyna

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > Informacja o realizacji projektu „W Szczebrzeszynie chrząszcz…”

Informacja o realizacji projektu „W Szczebrzeszynie chrząszcz…”

Gminę Szczebrzeszyn realizuje projekt pn. „W Szczebrzeszynie chrząszcz…”, którego nadrzędnym celem jest zorganizowanie kampanii promocyjnej miasta i gminy Szczebrzeszyn  w środkach masowego przekazu w kraju i za granicą oraz w Internecie, zgodnie z programami rozwoju regionalnego oraz Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Szczebrzeszyn.

W ramach projektu, realizowane zostały następujące działania: opracowanie  dokumentów eksperckich –  Programu Promocji Gminy oraz  Strategii PR, film promocyjny w Internecie, emisja spotu reklamowego w TV, wirtualny spacer z punktami POI, przewodnik po regionie, promocyjne materiały drukowane, System Identyfikacji Wizualnej dla gminy Szczebrzeszyn.

Ponadto, przy trasach wjazdowych do Szczebrzeszyna zainstalowane zostaną cztery witacze. Dwa z nich już zostały usytuowane, od granicy z Gminą Sułów oraz od strony Gminy Zwierzyniec. W oparciu o wydarzenia tematyczne w ramach projektu „W Szczebrzeszynie chrząszcz…” zorganizowane zostanie 2-dniowe study tour dla dziennikarzy oraz koncert finałowy „Dni Chrząszczowego Grodu”  na zakończenie projektu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Oś priorytetowa Infrastruktura ekonomiczna.

zestawienie

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.