Dzisiaj: 2024-06-17, imieniny: Albert, Ignacy

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > amatorski mecz tenisa stołowego polska-szwecja

amatorski mecz tenisa stołowego polska-szwecja

   Miasto Szczebrzeszyn oraz sekcja tenisa stołowego MUKS „Roztocze” Szczebrzeszyn przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków będzie  promowane także w Sztokholmie oraz w całej Szwecji, a to za sprawą Tomasza Solaka, który mieszka i pracuje w Sztokholmie oraz uprawia amatorsko tenis stołowy.  Wraz z kolegami z pracy założyli klub tenisa stołowego.

W piątek 17.04. 2015 r. w godzinach wieczornych, odbyło się spotkanie zawodników TTC „Szczebrzeszyn” z Zastępcą Burmistrza Panem Jerzym Banaszkiewiczem, goście otrzymali na pamiątkę upominki książkowe tematycznie związane z naszym regionem.

W sobotę 18.04 o godzinie 1000 w sali Gimnazjum rozpoczął się towarzyski międzynarodowy mecz tenisa stołowego pomiędzy MUKS „Roztocze” Szczebrzeszyn Polska a TTC „Szczebrzeszyn” Sztokholm Szwecja. Zwyciężyli gospodarze 8 : 2. Po zakończeniu gier drużyny otrzymały okazałe puchary, a zawodnicy gości za udział w meczu  otrzymali upominki oraz pamiątkowe statuetki tenisistów.

Tego samego dnia, 18 kwietnia 2015 r. w sali Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie odbył się otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa MUKS Roztocze.

         W  turnieju  uczestniczyli zawodnicy MUKS „Roztocze” Szczebrzeszyn, dla których był to sprawdzian przed majowymi Mistrzostwami Województwa w kategoriach : żak i młodzik. Uczestnicy na zakończenie turnieju otrzymali dyplomy, klubowe proporczyki, upominki rzeczowe a zwycięzcy statuetki tenisistów.                     

Poniżej wyniki turnieju:    

Kategoria żaczek:

 1. Rak Łucja
 2. Garbata Sylwia
 3. Momot Kamila
 4. Oszmaniec Zuzia

Kategoria żaków:

 1. Oszmaniec Paweł
 2. Węgrzyn Szymon
 3. Wyłupek Kacper
 4. Kuźma Konrad

Kategoria młodziczek:

 1. Wyłupek Martyna
 2. Wyłupek Karina
 3. Wyłupek Paulina
 4. Ziemiańska Małgorzata

Kategoria młodzików:

 1. Kowalczyk Szymon
 2. Szajba Maciej
 3. Momot Daniel
 4. Bizior Wojciech
drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.