Dzisiaj: 2024-06-17, imieniny: Albert, Ignacy

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > “wakacyjny peleton gwiazd” w szczebrzeszynie

“wakacyjny peleton gwiazd” w szczebrzeszynie

W środę, 8 lipca na rynku miejskim w Szczebrzeszynie ekipa filmowa realizowała zdjęcia do programu „Wakacyjny Peleton Gwiazd”, który będzie emitowany w każdy weekend sierpnia 2015 w TVP1. Realizowany program jest elementem projektu promującego szlak rowerowy „Green Velo”.

 

„Wakacyjny Peleton Gwiazd” to cykl pięciu odcinków programu promującego aktywny, zdrowy tryb życia, łączący elementy show z aspektami turystycznymi. Goście programu będą przemieszczać się na rowerach przez najpiękniejsze zakątki województw: warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego i podlaskiego.


Wśród gwiazd, które wystąpią w programie są: Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Joanna Jabłczyńska, Kabaret Skeczów Męczących, Przemysław Cypryański, Rafał Patyra oraz prowadzący Maciej Iwański.

 

Każdy odcinek to jeden etap rozgrywany w jednym z pięciu województw. Na tle charakterystycznych plenerów i zabytków danego regionu, gwiazdy opowiadają najbardziej zabawne zdarzenia jakie spotkały je podczas wycieczek i wypraw rowerowych. Jednocześnie na każdym etapie przeprowadzone będą różne konkurencje sportowe. Dodatkowymi atrakcjami każdego odcinka będą widowiskowe popisy mistrzów Polski w cyklotrialu.

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.