Dzisiaj: 2024-06-17, imieniny: Albert, Ignacy

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn > Aktualności > „Pływać każdy może”

„Pływać każdy może”

SZANOWNI PAŃSTWO
Uprzejmie informujemy, że Gmina Szczebrzeszyn kontynuuje rządowy projekt  powszechnej nauki pływania pt. „Pływać każdy może”. Nauka pływania dla dzieci klas I-III szkół podstawowych jest bezpłatna.  Zadanie finansowane jest ze środków gminy Szczebrzeszyn oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia nauki pływania dla uczniów klas I – III ze szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Szczebrzeszyn będą odbywały się na Krytej Pływalni w Zamościu przy ul. Zamoyskiego. 
Przewidywany okres realizacji zadania 15 październik 2015 r. – 20 grudnia 2015 r. 
W rozpoczynającym się  roku szkolnym 2015/2016 zajęcia nauki pływania zostaną zorganizowane w pierwszej kolejności dla uczniów klas III, którzy nie uczestniczyli w Programie Powszechnej nauki pływania w okresie styczeń – czerwiec 2015 r. oraz dla uczniów klas II.

W przypadku wolnych miejsc zostanie ogłoszony dodatkowy nabór, podczas którego możliwość będą mieli uczniowie  klas pierwszych.
Zajęcia nauki pływania będą prowadzone w 6 grupach po 15 osób. Każdy uczestnik weźmie udział  w kursie obejmującym 20 godzin. Na zakończenie zajęć zostanie  przeprowadzony sprawdzian poziomu opanowania podstawowych umiejętności pływackich. 

Zainteresowanych rodziców zapraszamy do złożenia deklaracji uczestnictwa dziecka w nauce pływania w terminie od 1 do 18 września 2015 r. do Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie – Sekretariat pok. Nr 12. 

Regulamin uczestnictwa oraz niezbędne formularze są do pobrania w sekretariatach szkół objętych projektem oraz na stronie www.szczebrzeszyn.pl w zakładce pliki do pobrania.

  1. Informacja “Pływać każdy może” /.pdf/
  2. Regulamin zajęć – “Pływać każdy może” /.pdf/
  3. Deklaracja udziału /.doc/

Burmistrz Szczebrzeszyna
Marian Mazur

drukuj

Stan jakości powietrza w Szczebrzeszynie.